Rimorkio

Shitet nga: Pashtrik 14 Jan 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Rimorkio eshte në gjendje te rregullt.Ka ceraden e re,amortizer,goma dhe instalimin e rrymes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim