She kamionet W T4 MOTORI 2.5 DISEL

Shitet nga: Besi 25 Shk 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamionet esht ne gjendje shum temir teknike motorri bomb shum te mir per info mate Hollsish me viber 049384181 besi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim