Shes kamion dhe bager

Shitet nga: Hafir 02 Mar 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Kamion dhe bager.
Mercedes benz 814 ngarkus per bager
Bageri Komatsu 4 ton Ne gjendje shum te mir Motorin e ka Perkins esht shum imir dhe ka or pak motori.
Qmimi me marrveshje Na kontaktoni
044175989 Viber: 049175989
Bubavec Malishevë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim