Shitet Kamioni

Shitet nga: habib 22 Shk 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet ELT 35 Ne Gjendje te rregullut
Pres bleres serioz munt te kontaktoni ne tel nga ora 08:00-18:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim