Shitet kombi

Shitet nga: Dani 22 Shk 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombin ne gjendje te mir me te gjitha serviset me targa te huaja me km/h 170.000 i rujtun shiq shifet ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim