Shitet ose ndrrohet Kamion Mercedes Benz 8/14

Shitet nga: Jeton 20 Tet 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioni eshte ne gjendje shume te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim