Shitet passati ndrrim me kamionet

Shitet nga: Vllaznim 28 Shk 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet passati 2.0benzin I qlajmruar denim nuk ka ne gjendje t rregullt dhez n gjys qelsi ndrrim me naj kamionet per ma shum kontaktoni 045420733
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim