Shitet passati ose ndrrim me naj kamionet

Shitet nga: vllaznim 29 Shk 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Passat 2.0 benzin I qlajmruar denim ska osht I rujten motorrin e ka fort t mir baj ndrrim edhe me naj kamionet blers serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim