Traktor 4x4

Shitet nga: Vllaznim 09 Mar 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes traktorin me gjendje te gatshme per pun tragtori dhez me konop gomat I ka te reja fuqi ka sa dush traktori komplett me prokolic e pllug 1700 qmimi I diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim