UUU SHIT FLM MERR JEPVW T4 1.9 turbo dizel

Shitet nga: besmir 02 Tet 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 990 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
T4 ne gjendje krejtsisht te rregullt I rujten si brenda dhe jasht rks nje vit
Nr 044/049--254--640
Viber 0038649---89-88-89
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim