Ww T4

Shitet nga: Ylber 04 Nën 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioneta ww T4 viti prodhimit 1992 kilometrat 212000 dizell regjistrim edhe 4 muj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim