Zhabic

Shitet nga: Zhabic 07 Mar 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

999 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Zhabic per tretoar apo per rrug te kockav
Ere pak eperdorne shifet
Edhe né foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim