fiat-cobelco

Shitet nga: dani 03 Jan 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes bagerin fiat-cobelko 13 ton viti i prodhimit 2003 bageri asht ne gjendje te mir per me shum inf..049498218 044938311
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim