hondai

Shitet nga: kushtrim kleqka 09 Gsh 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet hondai viti 2001 eshte ne gjendje te rregullt ka 175000 km
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim