kamion man miller kiper

Shitet nga: hamit shala 06 Maj 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR   3 500 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamionin man miller kiper viti 89 ne gjendje te mir kamioni asht i qlajmrun denim nnuk ka te interesuarit mund te kontaktojn nket numer te telefonit 049398341 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim