kamjon

Shitet nga: sadik bytyqi 08 Sht 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet Kamjoni në gjendje shum te rregull, punon pa asnje problem, regjistrim ka, viti 1989, me 7 ulse 4.50 gjatesia e prokolices
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim