kamjonet

Shitet nga: mergim 23 Tet 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjoneten mercedes benz sprinter 313 maxi
I ardhur nga zvicrra me dogan te paguar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim