kombi 611

Shitet nga: ahmet 11 Nën 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kombi 611 mercedes benz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim