lop me tri vjeta

Shitet nga: altin zulfaj 10 Jan 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
mercdes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim