mercedes benz

Shitet nga: genti 20 Shk 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjon mercedes benz 1420ne gjendje te mir viti1988 gjasht shpejtsi gjatsia e rimorkios 6.50m podin alumin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim