rimorkio cisterne minstall

Shitet nga: custerne 27 Tet 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes cisternen e cementit minstall viti i prodhimit 1995 aksi i par i ngritet ne gjendhe te mie pune e po sa ardhun nga jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim