shitet

Shitet nga: taulant 01 Shk 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes 309d pa regjistim qe 3 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim