valaki me qera kemi edhe zhabica per kocka

Shitet nga: krasniqi Sot 07:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
valaki me qera kemi edhe zhabic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim