shes t 5 1.9 viti prodhimit 2005

Shitet nga: kombi Sot 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 247 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 700 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: VW T5
shes kombin t5 1.9 viti prodhimit 2005
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim