Actros 25-41 me Kran

Shitet nga: Xhemë 18 Jan 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Model Tjeter
Shitet Actros 25-41 viti i prodhimit 2004 kamioni posedon:klim,retarder,rrotat ndihmse i kthehen me trap te pare,me liber te servisit,kilometrat e sakta garantojm veq 283000,gomat 100% te reja,dogan dhe homologim te krym,gjatsia e sanakit 7.00 dhe gjersia 2.50 thellêsia 1.00 ne gjendje profekte,krani palifinger 12000 performanc me tri dalje viti 2004
044191314
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim