punojm me bagera dhe mini bagera

Shitet nga: krasniqi Sot 07:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Model Tjeter
punojm me bagera dhe mini bagera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim