Al besi ne banje te malisheves

Shitet nga: Artan begaj 10 Qer 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina ndërtimi
Jemi nje firm me shum provoj pune mese 25 vjeqare nese keni perfundu shtepin tuaj dhe ju kan mbetur graniti dhe gilinderat e aluminit te ne keni zgjidhje me shum modele nga graniti shkall te bukura gilindera mbi 20 modele jemi ni ekip me shum provoj ju garantojm ne pun.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim