Bager dhe marimang

Shitet nga: Mehdi 05 Pri 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina ndërtimi
Përshkrim i sendit
bageri viti prodhimit 1984 hihi 50. 5 ton ne xhendje te rregullt i ardhur pèrei zvicre qmimi 5500
marimanga e regjistrume ne rks ne xhendje te rregullt tdi 2.5 qmimi 4200 per ma shum kontaktoni ne nr..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim