Cerkullara en gjendje te mire

Shitet nga: Sali Krasniqi 07 Sht 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina ndërtimi
cerkullarat jane ne gjendje te mire pune
jane te ardhur nga italia
kemi trefazor dhe monofaz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim