Fiat Doblo 1.9 dizel

Shitet nga: titi 12 Mar 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina ndërtimi
Shes Fiat doblo 1.9, disel. Asht i rujtur ngjyr vishnje me dy ulse me tregera dhe me kuk per pun. Vjen nga gjermonia. qmimi si pas marrveshjes. Me kontakto. Ne numer ±37745574147 viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim