Kran Nderimi

Shitet nga: Lum Dobruna 21 Pri 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   17 000 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina ndërtimi
Shitet Krani Lartesia 19M Gjatesia 27M Viti Prodhimit 2004

Si dhe panellat 2.00m dhe 2.50m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim