Makina per larje e drasave

Shitet nga: Sali Krasniqi 01 Shk 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina ndërtimi
Makinat jane te ardhura nga italia dhe jane ne gjendje shume te mir pune jane per larjen e drasave panellave etj per me shum kontaktoni ne numrat e telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim