Kamjonet ford ose ndrrohet

Shitet nga: agron 27 Mar 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina udhëtimi
Prodhuesi: Ford
Modeli: Transit
kamjonet ford 2.5disel viti 91 regjistrim RKS po ashtu ben ndrrim nese me konvenon po ashtu dhe me pikap ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim