MERCEDES BENZ 0303 <

Shitet nga: Ntt. Binaki 19 Maj 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina udhëtimi
Shes Mercedes Benz 0303 viti 1982, i ka 59 ulse, motorri 28 i riparuar ne gjermani.
Ka klim, rejtader, ne gjendje shume te mire...
Korp llamell durkllager te reja si dhe kiflet dhe batarit e reja.

Gjindet ne Komunen e Malisheves...

Tel : +377 44 309 794
+377 48 678 585
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim