Rampa baj edhe ndrrim me qikiq per bager 3.5t

Shitet nga: xxxxx 01 Mar 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Malishevë
Shes rampat 3m te gjata 30 cm te gjera bej ndrrim me naj korp per bager 3.5 tona dhe qekiq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim