CLAAS Mercator 60

Shitet nga: CLAAS 14 Maj 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina korrëse
Shitet kombajna Claas mercator 60 , Kombaja asht ne gjendje te rregullt pune Motorrin Perkins 6 klipsh hederin 3 metra, kombajen mundeni me pa edhe se si punon mund ta kerkoni ne youtube e shenoni Urim jonuzaj ose claas mercator 60 dhe 75, per ma shum thirr ne numrin 044254458. viber +37744254458
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim