Golldon

Shitet nga: golldonin 27 Jan 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina korrëse
Shes golldonin me kos esht shum praktike sapo ka ardhur nga italia shum pak e kemi perdor na kontaktoni ne ket nr si dhe viber 049598593
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim