Kombaj gjendir 790

Shitet nga: lili 23 Mar 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina korrëse
kumbaja asht shum e mir dhe per gjdo te intersuar kontakto ne numrin
049307039 edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim