Kumbaja--ZMAJ 133--

Shitet nga: Sadik Mazreku 11 Pri 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina korrëse
Kombaja është në gjendje të shkelqyshme ,dhe është e gatshme për sezon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim