me marveshje

Shitet nga: Qazim krasniqi 07 Shk 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina korrëse
shiten keto paisje kosa me 4 saqa dhe i ka valaket per terje,makin mbjellse e patatev 4 renda,edhe velushken te gjitha keto jan ne regull. fshati llashka drenoc malishev
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim