Grabuj Stoll R335

Shitet nga: Cimi 12 Nën 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina lidhëse
Shitet grabuja Stoll R335 e ardhur prej gjermonis ska neveoj per asni cent investime me dhjet krahe me kater rrema kraht ihiqen ipalohen per transport apo rrug te ngushta , Hiqen N'minut edhe muntohen mesiguresa usht shum Praktike dhe shum Erujtne ec pertoke merrota"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim