RIMORKIO

Shitet nga: Sadik Mazreku 11 Pri 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina lidhëse
RimorkIo-është e ardhur nga zvicra dhe është në gjendje shumë të mirë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim