Rotopresa Mini per rotoballa 70-100 kg

Shitet nga: Rotopresa 27 Qer 04:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina lidhëse
Rotopresa eshte ne gjendje shume te mire, eshte shume pak e perdorur thuajse e re, eshte e ardhur nga Sllovenija veq nje pronar per ferm te tijen e ka perdor ne Slloveni. Eshte shume praktike dhe e pershtatshme per miniferma qe kane nga nje lop e me shume. Rotoballnat i maron nga 70-100 kg dhe jane te pershtatshem per manipulim me ta nuk jane te peshave te medha qe mos me mujt me manipulu me ta. E ka edhe pjesen qe e mbeshtjell rotoballin me llastik.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim