shitet presa

Shitet nga: arlind 17 Sht 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina lidhëse
Shes presen NEW HOLAND 270 presa asht ne gjendje shum te mir dhe te rregullt presen mund ta shifni dhe ta provoni per me shum info 049312836 ose 045537942.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim