Benac

Shitet nga: Astrit 17 Maj 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR   2 000 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Moto-kultivatorë
Benac italian,me freza dhe kos, pak i perdoren
044707809
049707809
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim