Carravran

Shitet nga: Sh.berisha 11 Mar 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Moto-kultivatorë
Kultivator prokulic dhe frejza
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim