Golldon 650

Shitet nga: Xxx 21 Shk 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Moto-kultivatorë
Shes golldon per kositje esht ne gjendje super te rregullt ,esht shum pak e perdorur qmimi esht 650 Euro munt te diskutohet prap tel... 049598593 si dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim