Golldoni ne gjendje te rregullt

Shitet nga: Sh b 21 Shk 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Moto-kultivatorë
Shes golldonin me prekolic dhe freza
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim