Gulldon

Shitet nga: Sali Krasniqi 08 Nën 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Moto-kultivatorë
Gulldoni eshte ne gjendje shum te mir pune i sapo ardhur nga italia Lombardini lenda djegse benzin eshte pak i perdorur dhe shum i ruajtur pa freza per me shum kontaktoni ne numrat e telefonit ne viber ose ne whatsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim