Shiten Gulldonat

Shitet nga: Gzim 08 Mar 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Moto-kultivatorë
Shitjen dy Gulldona njeri per kositje AEBI 52 kurse tjetri Frez per bashqe dhe per heqjen e bores dyat disel dyat 600 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim